Landi i "West Side Family", në farmaci.

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 24-01-2015 Landi i

Farmacia, është vendi ku e kemi parë sot, Landin e West Side Family. Së fundmi, ai ka rënë në sytë e publikut (e veçanërisht në sytë e vajzave) për format e tij trupore. Shumë muskuj dhe tonifikim në trupin e Landit... 

Sot, këngëtari ka shkuar në farmaci për të blerë "Vitamina C" në vazhdën e misionit të tij për të jetuar shëndetshëm." Te farmacia për Vitamina C, jeto shëndetshëm, ushqehu shëndetshëm, stërvitu"- përmbyll mesazhin prej një sportisti të vërtetë, Landi.

O Lando, kujdes me vajzat (me muskujt donim të thonim)!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07424783706665
array(1) { ["section"]=> string(40) "landi-i-west-side-family-ne-farmaci-1366" }