Laprakë, një student në gjendje të rëndë, u përplas nga makina

Publikuar tek: aktualitet, më 12:47 09-04-2015 Laprakë, një student në gjendje të rëndë, u përplas nga makina Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Laprakë, ku ka mbetur i plagosur rëndë një student.

Studenti, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur, është përplasur nga një makinë duke i shkaktuar atij plagë të rënda. Studenti është dërguar në spital për mjekim, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje, ka ndaluar drejtuesin e mjetit, dhe po heton për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë e Sarandë, arrestohen dy bashkëshortë për dhunën në familje
Arrestohet 57-vjeçari, donte të përdhunonte 8-vjeçaren »
Article Logic
Execution time: 0.011311054229736
array(1) { ["section"]=> string(65) "laprake-nje-student-ne-gjendje-te-rende-u-perplas-nga-makina-8252" }