Larg politikës, të përqafuar e më të dashuruar se kurrë, Meta dhe Kryemadhi: U kthyem nga një përrallë

Publikuar tek: barometri, më 07:35 19-08-2018 Larg politikës, të përqafuar e më të dashuruar se kurrë, Meta dhe Kryemadhi: U kthyem nga një përrallë

Presidenti Ilir Meta dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi janë shfaqur sot më të dashuruar se kurrë pranë njëri-tjetrir. Ka qenë presidenti Meta i cili ka ndarë foto në rrjetet sociale.

 

 

Çifti i bashkëshortëve shfaqen të përqafuar dhe mjaft të qeshur, duket se pushimet i kanë shijuar në maksimum.

“Mirëmëngjes të dashur miq! Duke ju uruar një fundjave të mbarë po ndaj me ju disa momente nga pushimet malore në Kosovë. U nisëm për në Prevallë por u kthyem nga një Përrallë.12 ditë, njëra më e bukur se tjetra, në lartësi 1600 metra atje ku kryqëzohen rrymat ajrore detare e malore në zemër të Bjeshkëve të Sharrit”, shkruan Meta.

Këto ditë të nxehta gushti Meta dhe Kryemadhi zgjodhën t’i kalojnë pushimet në malet e veriut të vendit. Ata i ka shoqëruar edhe vajza e tyre Era.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006209135055542
array(1) { ["section"]=> string(106) "larg-politikes-te-perqafuar-e-me-te-dashuruar-se-kurre-meta-dhe-kryemadhi-u-kthyem-nga-nje-perralle-131540" }