“Larg qoftë të drekoni në Shëngjin!” 102 mijë lekë fatura dhe çfarë hëngrët?!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 20-07-2015 “Larg qoftë të drekoni në Shëngjin!” 102 mijë lekë fatura dhe çfarë hëngrët?!!

Një pushuese në Shëngjin ka dalë me “xhepat e shkundur” nga një drekë që ajo e cilëson si ‘minimaliste” dhe me ç’duket nga fatura ashtu është vërtet, por nuk do të thonim të njëjtën gjë për këtë të fundit e cila ka kushtuar plot 102 mijë lekë.

Turistja, me të drejtë është indinjuar dhe thotë se "Nuk bëhet kështu  turizëm”.

Mesazhi dhe fatura që ka dërguar në faqen e Olti Currit:

“Do doja të publikoje nje fature nga dreka,minimaliste e djeshme në Shëngjin, ndërsa çmimet marramëndëse, mbi të gjitha me shumë mashtruse nga "pritshmërite sezonale".

Levreku i rezervatit, me dhjamë si gic në bark,te shitet si levrek i egër (1500 leke të reja 1 peshk).

2 racione karkaleca me gjithsej 18 copë=3000 Lekë të reja

Artikulli i fundit,minimaliste në ekstrem e nuk i ngjante emrit 1100 Lek të reja!

Shërbimi e cilësia ishin shumë larg qoft Dhërmiut,Jalës etj etj.

Nuk bëhet kështu turizëm”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00919508934021
array(1) { ["section"]=> string(78) "larg-qofte-te-drekoni-ne-shengjin-102-mije-leke-fatura-dhe-cfare-hengret-16590" }