Larg syrit të kamerave, çfarë i tregoi Braçe në telefon Ramës që u vrenjt në fytyrë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 03-10-2019 Larg syrit të kamerave, çfarë i tregoi Braçe në telefon Ramës që u vrenjt në fytyrë

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës parlamentare, ku ndër të tjera fjalën e ka marrë edhe kryeministri Edi Rama.

Mirëpo, jo gjithçka është mbyllur me kaq për kryeministrin.

Në një moment larg syrit të kamerave, ai është thirrur nga zëvendësi i tij, Erion Braçe.

Ky i fundit ka nxjerr celularin dhe i ka treguar Ramës diçka, e cila lihet të kuptohet që është një foto  nga mënyra se si  Braçe afron ekranin.

Nuk dihet se me çfarë ka të bëjë foto, por Rama duket që është befasuar, njëherazi dhe vrenjtur në fytyrë. Ai është larguar nga Braçe i mbushur me mllef.

Reagimin e tij e konfirmon edhe ministrja Elisa Spiropali, e cila e ka pritur në të njëjtën formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097310543060303
array(1) { ["section"]=> string(89) "larg-syrit-te-kamerave-cfare-i-tregoi-brace-ne-telefon-rames-qe-u-vrenjt-ne-fytyre-180684" }