Larg "syrit" të mediave, por shihni si duket fituesja e “Big Brother 4” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:44 22-02-2017 Larg

Fituesja e “Big Brother 4”, Ermela Mezuraj që pas fitores së saj nuk është bërë publike në media.

Ermela çapkëne që “solli rrotull” banorët e Big Brother dhe rrëmbeu trofeun, ndonëse larg mediave mbetet po ajo bukuroshe me sy jeshil.

Nuk dihet se ku është dhe me çfarë po merret aktualisht Ermela, por nga fotot duket shumë e këndshme.

16933477_10154971787543771_969052813_n.jpg16934219_10154971787553771_579463209_n.jpgtj.jpg13094389_1140203632698311_4602666164926748449_n.jpghgm.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010525941848755
array(1) { ["section"]=> string(78) "larg-syrit-te-mediave-por-shihni-si-duket-fituesja-e-big-brother-4-fotot-69624" }