Largim i bujshëm nga Digitalb, moderatori i njohur lajmëron lamtumirën: Gati për një sfidë të re

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:49 23-09-2017 Largim i bujshëm nga Digitalb, moderatori i njohur lajmëron lamtumirën: Gati për një sfidë të re

Pas largimit vitin e kaluar të moderatorit Ermal Mamaqi nga Digitalb i cili filloi një program në Klan, radhën do e ndjekë edhe moderatori dhe aktori i njohur Elvis Pupa.

Pupa në sezonin që shkoi drejtoi emisionin “M’fal për shprehjen” në kanalin “T” në platformën Digitalb.

Por mesa duket kësaj aventure i ka ardhur fundi dhe ai që e bën të ditur këtë, është vetë aktori Elvis Pupa.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Pupa ka shkruar se ky program nuk do të vazhdojë me në sezonin që vjen. Si arsye për këtë vendim ai thotë se është dëshira për një aventurë të re.

Më poshtë postimi i Elvis Pupës:

Screenshot_31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072550773620605
array(1) { ["section"]=> string(100) "largim-i-bujshem-nga-digitalb-moderatori-i-njohur-lajmeron-lamtumiren-gati-per-nje-sfide-te-re-93442" }