Largimi i emigrantëve pas festave, fluks automjetesh në Kapshticë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:56 07-01-2018 Largimi i emigrantëve pas festave, fluks automjetesh në Kapshticë

Largimi i emigrantëve pas festave të funditit ka krijuar radhë të gjatë automjetesh në pikën doganore të Kapshticës.

Mësohet se dhjetëra automjete presin në radhë prej disa orësh në pikën kufitare.

Ndërkohë, pala shqiptare është duke punuar me 4 sportele dhe ajo greke me 4. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb ndjenjat te stadiumi "Qemal Stafa" i moshuari, dërgohet në spital me shenja të pakta jete (FOTOT)
‘Le Temps’: 5 prilli, ditëlindja e princit trashëgimtar Leka Zogut, shpallet festë kombëtare »
Article Logic
Execution time: 0.012799024581909
array(1) { ["section"]=> string(71) "largimi-i-emigranteve-pas-festave-fluks-automjetesh-ne-kapshtice-105735" }