Largimi i Haki Çakos, reagon për herë të parë presidenti Meta

Publikuar tek: politike, më 23:09 08-01-2018 Largimi i Haki Çakos, reagon për herë të parë presidenti Meta

Presidenti Meta ka komentuar për herë të parë për largimin e sotëm të drejtorit të përgjithshëm të policisë, Haki Çako.

Duke folur në një intervistë për emisionin “5 pyetjet”, në Report Tv, Meta ka shmangur komentet për këtë çështje duke thënë se ai ishte një njeri me integritet të lartë.

“Për mua është e rëndësishme që të zgjidhet në krye të policisë një njeri me integritet sa më ta lartë. Ajo mbetet për të parë në të ardhëm është forcimi midis institucioneve në vend për një luftë ndaj krimit dhe kanabisit,”- tha Presidenti Meta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010013103485107
array(1) { ["section"]=> string(67) "largimi-i-haki-cakos-reagon-per-here-te-pare-presidenti-meta-105897" }