Largimi i Harry Styles nga ‘One Direction’ i bujshëm për këngëtarin, kjo është pasuria e tij tani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 07-08-2020 Largimi i Harry Styles nga ‘One Direction’ i bujshëm për këngëtarin, kjo është pasuria e tij tani Harry Styles

Harry Styles raportohet se ka shtuar 50 milion në pasurinë e tij që kur u largua nga grupi muzikor ‘One Direction’ dhe u bë një artist i pavarur, shkruan DailyMail.

The Sun raporton se ‘Erskine Records’ mban asete prej 24.7 milion në shitjet muzikore të yllit 26-vjeçar tre vite pasi u largua  prej grupit të ‘One direction’ ku ai bëri famën më të madhe.

Kompania e tij ‘Erskine Touring’ gjithashtu ka një bilanc prej 21.8 milion funte. Kjo përbën fitimet nga performanca e Harry-it.

Ai ka edhe një kompani tjetër ‘Hsa Publishing’ e cila ka një vlerë prej 3.4 milionë funta.

Ky 50 milionësh nuk përfshin fitimet e Harryt përmes One Direction  i cili ‘shkatërroi’ rekordet në vitin 2014 kur turneu i tyre ‘Ku jemi ne’, u bë turneu më i ndjekur nga një ‘label’ në histori, duke fituar rreth 220 milion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094709396362305
array(1) { ["section"]=> string(101) "largimi-i-harry-styles-nga-one-direction-i-bujshem-per-kengetarin-kjo-eshte-pasuria-e-tij-tani-216404" }