Largimi i Ilir Dajës nga Tirana, Mirel Josa rikthehet në krye të bardhebluve

Publikuar tek: sport, më 16:43 01-11-2016 Largimi i Ilir Dajës nga Tirana, Mirel Josa rikthehet në krye të bardhebluve

Pas largimit të Ilir Dajës nga Tirana, klubi bardheblu ka nisur të lëvizë për të gjetur pasuesin e tij në stolin e 24 herë kampionëve të vendit.

Emri potencial për të marrë drejtimin e skuadrës më të titulluar në vend është Mirel Josa, ish-lojtar dhe ish-trajner bardheblu.

Me shumë mundësi, ditën e nesërme, Mirel Josa do të zyrtarizohet nga klubi i Tiranës dhe më pas do të drejtojë seancën stërvitore që është programuar për në orët e pasdites, duke bërë edhe prezantimin me lojtarët që do të ketë në dispozicion në vazhdim.

Josa ka drejtuar më parë Tiranën nga viti 2003 deri në 2007.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012493848800659
array(1) { ["section"]=> string(81) "largimi-i-ilir-dajes-nga-tirana-mirel-josa-rikthehet-ne-krye-te-bardhebluve-58094" }