Largimi i Ramës nga Tirana, ditën e protestës, Biberaj: Më mirë që nuk është sepse do të irritonte turmën dhe...

Publikuar tek: aktualitet, më 20:11 15-03-2019 Largimi i Ramës nga Tirana, ditën e protestës, Biberaj: Më mirë që nuk është sepse do të irritonte turmën dhe...

Nesër, më 16 mars përpara Kryeministrisë do të zhvillohet protesta e thirrur nga opozita, ndërsa kryeministri Rama mesa duket nuk do të jetë në zyrë si dhe herët e kaluara.

Demokrati Aleksandër Biberaj, i ftuar në studion e 'Top Talk' ka thënë se Rama ka bërë mirë që ka vendosur të largohet sepse prania e tij do të irritonte turmën.

'Po të jetë në zyrë do të ketë provokime. Një zgjedhje e mirë që nuk është në zyrë. Secili ka ndjenjat e veta, qytetarët nuk ka asgjë personale me Ramën. Ata e kanë me faktin se qeveria nuk po punon për ta,' u shpreh Aleksandër Biberaj.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065951347351074
array(1) { ["section"]=> string(113) "largimi-i-rames-nga-tirana-diten-e-protestes-biberaj-me-mire-qe-nuk-eshte-sepse-do-te-irritonte-turmen-dhe-156574" }