Largimi i Tahirit, reagon sërish Rama: Opozita pikë e vrer pas largimit të ST! Sa gjynah më vjen...

Publikuar tek: barometri, më 08:16 05-05-2018 Largimi i Tahirit, reagon sërish Rama: Opozita pikë e vrer pas largimit të ST! Sa gjynah më vjen...

Reagon sërish kryeministri Edi Rama pas dorëheqjes së Saimir Tahirit si deputet i Kuvendit dhe operacioneve në Spanjë e Gjermani ku janë arrestuar trafikantët e drogës mes të cilëve biznesmeni Arbri Çekaj, pronari i 613 kg kokainë në Maminas.

“Ç’është kjo opozitë pikë e vrer pas largimit të ST e arrestimit të kokave të trafikut të kokainës në Gjermani&Spanjë falë bashkëpunimit tonë ndërkombëtar?”, shkruan Rama ndërsa shton se i vjen gjynah për ata që i besojnë ende këtyre “vulëhumburve pa atdhe” sic i cilëson ai rivalët e opozitës.

REAGIMI I PLOTË:

Ç’është kjo opozitë pikë e vrer pas largimit të ST e arrestimit të kokave të trafikut të kokainës në Gjermani&Spanjë falë bashkëpunimit tonë ndërkombëtar??Sa gjynah më vjen për ata që ende u besojnë këtyre vulëhumburve pa atdhe?Po duan s’duan këta Shqipërinë do ta bëjmë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02385687828064
array(1) { ["section"]=> string(100) "largimi-i-tahirit-reagon-serish-rama-opozita-pike-e-vrer-pas-largimit-te-st-sa-gjynah-me-vjen-119543" }