Largohen dy këshilltarë të LSI, i bashkohen Partisë Socialiste (EMRAT)

Publikuar tek: politike, më 12:13 05-02-2018 Largohen dy këshilltarë të LSI, i bashkohen Partisë Socialiste (EMRAT) ilustruese

“Tërmet” në këshillin bashkiak të qarkut të Fierit.

Dy këshilltarë bashkiak të LSI-së janë larguar dhe i janë bashkuar Partisë Socialiste. Këshilltarët që u larguan nga LSI janë Drita Sauli dhe Thoma Tyto, ndërkohë që një tjetër këshilltare e LSI, Ekaterina Zarka doli e pavarur.

Ata kanë deklaruar se pavarësisht kësaj lëvizje, votat e tyre do të shkojnë vetëm në shërbim të qytetarëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013044118881226
array(1) { ["section"]=> string(74) "largohen-dy-keshilltare-te-lsi-i-bashkohen-partise-socialiste-emrat-109189" }