Largohet edhe Berisha, bëhet pjesë e përfaqësueses së Kosovës

Publikuar tek: sport, më 20:43 16-08-2016 Largohet edhe Berisha, bëhet pjesë e përfaqësueses së Kosovës

Besart Berisha do të jetë pjesë e përfaqësueses së Kosovës. Ish sulmuesi kuqezi ka disa vite që luan në Australi me Melborun Victoryn, ku për tre sezone rresht është shpallur golashënuesi i kampionatit.

Sipas gazetablic.com edhe Berisha ka dhënë miratimin e tij për t’iu bashkuar skuadrës që drejtohet nga Albert Bunjaku.

Pas Rashicës, Mehës, Shalës, Bytyçit dhe Ramës, Berisha është futbollisti i gjashtë që i bashkohet Kosovës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092401504516602
array(1) { ["section"]=> string(66) "largohet-edhe-berisha-behet-pjese-e-perfaqesueses-se-kosoves-49933" }