Largohet përfundimisht Floriana Garo nga “moti”, ja kush është vajza që e zëvendëson

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:13 22-10-2016 Largohet përfundimisht Floriana Garo nga “moti”, ja kush është vajza që e zëvendëson

Floriana Garo është larguar nga prezantimi i motit në Ora News, pasi tani e tutje do t’i përkushtohet emisionit të saj “Jo vetëm Modë”.

Vajza e re që do të prezantojë motin do të jetë Brikena Prifti, një figurë jo shumë e njohur e ekranit.

Ajo ka qenë pjesë e emisionit ‘E Diell” në Top Channel. Brikena njihet si modele për pasarelat dhe setet e saj fotografike.

brikena_prifti.png

brikena_prifti_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019879817962646
array(1) { ["section"]=> string(87) "largohet-perfundimisht-floriana-garo-nga-moti-ja-kush-eshte-vajza-qe-e-zevendeson-57016" }