Largohet Reis Çiço nga Klani, zbulohet moderatori që e zëvendëson

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 06-09-2017 Largohet Reis Çiço nga Klani, zbulohet moderatori që e zëvendëson

Pas një jetë të tërë në televizion dhe në drejtim të edicioneve informative fillimisht në TVSH dhe më pas në disa telezioneve private, Reis Ciço është pensionuar.

Mësohet se moderatori i njohur nuk do të jetë më në krye të edicionit informativ të orës 17:30. 

Ndërkaq mësohet se zëvendësuesi i Reis Ciços në edicionin e lajmeve të orës 19:30 në Tv Klan, do të jetë Drini Zeqo, që deri më tani kishte drejtuar kryesisht lajmet drekës. 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Drini Zeqo në rrjetet sociale, ku ka konfirmuar se “këtë sezon do jemi bashkë çdo ditë në orën 19:30”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet kush janë “tre armiqtë e popullit dhe jo vetëm”
Plazhi i Vlorës një mrekulli e natyrës, këshilltari i Ramës bëhet nostalgjik: Ja çfarë bën dora e njeriut »
Article Logic
Execution time: 0.013170003890991
array(1) { ["section"]=> string(70) "largohet-reis-cico-nga-klani-zbulohet-moderatori-qe-e-zevendeson-91376" }