Largohet Robert Aliaj nga ‘Dance With Me’, zbulohet personazhi i njohur që do ta zëvendësojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:15 03-09-2019 Largohet Robert Aliaj nga ‘Dance With Me’, zbulohet personazhi i njohur që do ta zëvendësojë

Sezoni ri i “Dance With Me” do të rikthehet shumë shpejt në Tv Klan.

Produksioni do të jetë i realizuar sërish nën regjinë e Vera Grabockës dhe moderimin e Alketa Vejsiut.

Mirëpo duket se ndryshimet do të jenë në juri. Burime për Blitz.al bëjnë me dije se kantautori Robert Aliaj do të largohet dhe vendin e tij do ta zërë aktori Gentian Zenelaj, i cili është tashmë pjesë e Klan, së bashku me Saimir Kodrën në emision “Stop”.

Krahë Gentit do të qendrojë Valbona Selimllari dhe balerini Kledi Kadiu.

Kujtojmë që të gjithë publikut do t’i mungojnë debatet dhe konfliktet e realizuara nga Robert Aliaj.

-640-0-5bd8141342bf8.jpeg

Screenshot_2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099058151245117
array(1) { ["section"]=> string(96) "largohet-robert-aliaj-nga-dance-with-me-zbulohet-personazhi-i-njohur-qe-do-ta-zevendesoje-177174" }