Largoi Kutinjon, Liverpool kërkon me insistim talentin francez

Publikuar tek: sport, më 17:11 24-01-2018 Largoi Kutinjon, Liverpool kërkon me insistim talentin francez

Largimi i Kutinjos nga Liverpool, solli trishtim dhe irritim tek tifozët e kësaj skuadre.

Por duket se edhe për këta tifozë do të ketë ditë të bardha, pasi drejtuesit janë duke menduar për një emër të madh në merkato.

Këtë herë emri është një talent i madh i spikatur të Monakos, Tomas Lemar.

Mediat angelze thonë se trajneri Jurgen Klop e ka kërkuar talentin francez, pasi e shikon atë si zëvendësuesin ideal të Kutinjo.

Në garë për shërbimet e francezit që në verë është edhe Arsenal, por favorit është Liverpool në këtë tratativë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023829936981201
array(1) { ["section"]=> string(68) "largoi-kutinjon-liverpool-kerkon-me-insistim-talentin-francez-107777" }