Lazarat, arrestohet nga RENEA një tjetër person i shpallur në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 19:27 24-06-2015 Lazarat, arrestohet nga RENEA një tjetër person i shpallur në kërkim Foto ilustruese

Arrestohet personi i dytë në Lazarat i shpallur në kërkim nga policia, i dyshuar si pjesëtar i grupit të armatosur.

30 vjeçari Sinan Rabaj është arrestuar pas aksionit të forcave speciale RENEA, ndërsa tre persona të tjerë që figurojnë në listën e personave të kërkuar, Gerald Bime, 17 vjeç dhe Xhemil Gjolleshi kanë dalë në studion e TV "News24" nga ku kanë mohuar akuzat për lidhjet me grupin e zjarrin në Lazarat. Operacioni i policisë po vazhdon prej rreth një ore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Thirrja e policisë, vetëdorëzohet 21 vjeçari i shpallur në kërkim
Mbyllet operacioni i policisë në Lazarat, shkak rrezikshmëria e lartë »
Article Logic
Execution time: 0.011231899261475
array(1) { ["section"]=> string(73) "lazarat-arrestohet-nga-renea-nje-tjeter-person-i-shpallur-ne-kerkim-14571" }