Lazarati priti me qetësi Lulzim Bashën e Igli Kokalarin, vetëm 18 ditë më parë(VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:46 24-06-2015

Lazarati që sot është gdhirë nën breshërinë  e armëve, priti 18 ditë më parë gjatë fushatës elektorale, kreun e PD-së, Lulzim Basha dhe kandidatin e djathtë për Bashkinë e Gjirokastrës, Igli Kokalari.

Në videon që është publikuar ditë më parë, Basha shfaqet me Kokalarin, duke takuar banorët e Lazaratit, nën pankartat, “Lazarati përjetë me PD”. Situata shfaqet e qetë dhe banorët brohorasin demokratët, në pritje të fjalimit të tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Konflikti në Lazarat, reagon Mesila Doda:Krimi nuk ka as mbrojtje dhe as përkatesi politike
Ja cilët janë efektivët e plagosur sot në Lazarat (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011070013046265
array(1) { ["section"]=> string(89) "lazarati-priti-me-qetesi-lulzim-bashen-e-igli-kokalarin-vetem-18-dite-me-pare-video-14529" }