Lë djalin të vdesë në mënyrë tragjike brenda makinës, ndërkohë që shkëmbente mesazhe erotike me një 16-vjeçare

Publikuar tek: bota, më 16:45 04-10-2016 Lë djalin të vdesë në mënyrë tragjike brenda makinës, ndërkohë që shkëmbente mesazhe erotike me një 16-vjeçare

Justin Ross Harris la djalin e tij 22 muajsh të vdesë në makinë teksa shkëmbente mesazhe me një 16 vjeçare.

 

Vdekja e vogëlushit në makinë, i lënë nga babai i cili po bënte seks me një 16-vjeçare është ndër vdekjet më të tmerrshme, thonë hetuesit.

Temperatura brenda makinës mendohet të ketë qenë rreth 120 gradë sipas ekzaminuesve mjekësorë, raporton Daily Mail.

“Ndërkohë që ai la djalin në makinë me temperaturë mbi 120 gradë, po shkëmbente mesazhe me një 16 vjeçare ku shprehej tepër i pakënaqur nga jeta e tij. Ditën kur djali po jepte shpirt, i ati po shkruane mesazhe me një vajzë të mitur 16 vjeçe duke u përpjekur të marrë foto nga zona e saj intime”.

Sipas hetuesve Justin nga Gjeorgjia ishte një person me identitet të dyfishtë dhe i pakënaqur nga jeta. 

39119A3B00000578-3820105-image-a-18_1475521550379.jpg3910DE6900000578-3820105-image-a-12_1475514997943.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 10 vjetori i Wikileaks, Julian Assange premton publikimin e materialeve mbi zgjedhjet presidenciale
Policia turke mbyll televizionin kryesor të opozitës »
Article Logic
Execution time: 0.011075973510742
array(1) { ["section"]=> string(115) "le-djalin-te-vdese-ne-menyre-tragjike-brenda-makines-nderkohe-qe-shkembente-mesazhe-erotike-me-nje-16-vjecare-55076" }