Lë mishin në makinë, çuditet me atë që sheh ku kthehet pas 5 orësh (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 09:32 16-01-2019 Lë mishin në makinë, çuditet me atë që sheh ku kthehet pas 5 orësh (FOTOT)

Një punëtor nga Mildura e Australisë la për rreth 5 orë një copë mish në makinë  e tij, ndërsa kur u kthye nuk u besoi syve në atë që pa.

Temperaturat në qytet arritën 45.8 gradë celsius atë ditë, shkruan Daily Mail. Ndërsa kur u kthye ai e gjeti pothuajse të pjekur biftekun.

"Me këtë valë të të nxehtit, mos harroni të lini kurrë fëmijë, të moshuar ose kafshë në makinë”, ka postuar punëtori në faqen e Facebook-it së bashku me imazhet.

‘Gjithmonë kontrolloni, sigurohuni”, ka shkruar ai më tej.

Megjithatë këto foto kanë ndezur debatin online nëse janë të vërteta.

8584552-6596895-image-m-38_1547612867899.jpg

8584546-6596895-image-m-40_1547612889290.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012302875518799
array(1) { ["section"]=> string(78) "le-mishin-ne-makine-cuditet-me-ate-qe-sheh-ku-kthehet-pas-5-oresh-fotot-148991" }