‘Le të vdesin edhe qytetarët’, Habit Nora Malaj, Kryemadhi e justifikon

Publikuar tek: aktualitet, më 21:57 11-05-2019 ‘Le të vdesin edhe qytetarët’, Habit Nora Malaj, Kryemadhi e justifikon

Ndonëse kanë kaluar tre orë nga nisja e protestës së opozitës, situata vazhdon të jetë e tensionuar.

Ish-deputetja Nora Malaj shfaqet tepër e irrituar me kryeministrin Rama pas gazit lotsjellës që u hodh për të disatën herë nga policia.

Sipas Malajt, opozita është e gatshme të sakrifkojë gjithçka dhe siç u shpreh ajo,  ‘le të vdesin edhe qytetarët’.

Ndërkohë në moment ka ndërhyrë kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e cila e ka justifikuar para kamerave.

‘Zonja Nora është pak e irrituar për shkak të gazit, por unë nuk do doja kurrësi që të vdesin qytetarët’, tha Kryemadhi duke theksuar se kjo nuk është një luftë për pushtet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081579685211182
array(1) { ["section"]=> string(74) "le-te-vdesin-edhe-qytetaret-habit-nora-malaj-kryemadhi-e-justifikon-163909" }