"Lea e vogël, dashuria e madhe e babi Kledit"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:36 10-07-2016

Ylli i baletit, Kledi Kadiu, një nga emrat shqiptar ende në sukses në botën e televizionit në Itali, është fotografuar në bregdetin fqinj duke u argëtuar me Lean, vajzën e tij të vogël.

Blogeri Olti Curri sjell në profilin e tij disa fotografi nga pushimet e Kledi Kadiut me vajzën e tij.

Balerini shqiptar Kledi Kadiu dhe bashkëshortja e tij italiane, Charlotte Lazari janë bërë prindër disa muaj më parë dhe duket se vëmendja e tyre është përqëndruar te Lea. Mesa duket është e vërtetë që vajzat janë të llastuarat e baballarëve, sepse Kledi nuk ndahet një moment nga vogëushja e tij....

KLEDienshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027871131896973
array(1) { ["section"]=> string(48) "lea-e-vogel-dashuria-e-madhe-e-babi-kledit-46120" }