Ledina Çelo bëhet “xheloze” për të shtrenjtin e saj: Më iku që tani! (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 19:36 28-02-2017 Ledina Çelo bëhet “xheloze” për të shtrenjtin e saj: Më iku që tani! (FOTOT)

Djali i Ledina Çelos, Erlisi, ndonëse i vogël mesa duket ka “kapur” një bukuroshe bionde duke zëvendësuar të ëmën.

Thonë se djemtë kanë si model nënën e tyre kur bëhet fjalë për të përzgjedhur partneren e jetës dhe, mesa duket, Erlisi i vogël i ka qëndruar besnik kësaj “teorie”.

Ka qenë vetë Ledina ajo që ka postuar disa foto të të voglit teksa përqafon mikeshën e tij të vogël duke shkruar: “Më iku që tani”.

98.jpg17036825_10211601378608002_1688707744_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet me snajper në fjalimin e presidentit Hollande, dy të plagosur (Video)
Shpërthim i fuqishëm në aeroport, evakuohen banorët (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011525869369507
array(1) { ["section"]=> string(76) "ledina-celo-behet-xheloze-per-te-shtrenjtin-e-saj-me-iku-qe-tani-fotot-70285" }