Ledina Çelo vjen në Shqipëri me të vegjëlit e saj, i nis pushimet nga Durrësi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 26-07-2017 Ledina Çelo vjen në Shqipëri me të vegjëlit e saj, i nis pushimet nga Durrësi

Këngëtarja Ledina Çelo mbërrin në Shqipëri.

 Ledina është stacionuar në qytetin bregdetar të Durrësit së bashku me familjen e saj: dy fëmijët dhe bashkëshortin.

Me të ardhur, ata e kanë mbajtur frymën buzë detit ndërsa kanë shkrepur edhe këto foto kaq të bukura!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093879699707031
array(1) { ["section"]=> string(82) "ledina-celo-vjen-ne-shqiperi-me-te-vegjelit-e-saj-i-nis-pushimet-nga-durresi-42836" }