Ledina nuk i ndahet ballkonit, “Hey sexy mama”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 15-07-2016 Ledina nuk i ndahet ballkonit,  “Hey sexy mama”

 

Ledina  Çelo është një “sexy mama”. Vitet për këngëtaren nuk ndihen. Aja ka postuar një foto me vajzën e saj në Instagram ku shkruan, “Unë nuk i ndahem Ballkonit”.

Ndërsa këngëtarja Julka, e cila prej vitesh nuk është ngjitur në skenë shkruan “sexy mama”. Me të vërtetë që Ledina ngjan  akoma si në fillimet e karrierës së saj, po aq lozonjare dhe rinore. ledina_celo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007194995880127
array(1) { ["section"]=> string(49) "ledina-nuk-i-ndahet-ballkonit-hey-sexy-mama-46742" }