Ledion Liço bëhet baba, poston foton e parë të djalit. Ky është emri i tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 13-12-2016 Ledion Liço bëhet baba, poston foton e parë të djalit. Ky është emri i tij

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Vetëm pak minuta më parë Ledioni ka publikuar një foto të të birit duke treguar dhe emrin e tij. London Noor Liço është emri i vogëlushit. Çifti e kishte bërë të ditur dhe më parë që emri fëmijës do fillonte me L, por nuk kishte dhënë detaje të mëtejshme.

baba.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071520805358887
array(1) { ["section"]=> string(78) "ledion-lico-behet-baba-poston-foton-e-pare-te-djalit-ky-eshte-emri-i-tij-62530" }