Ledion Liço me djalin në krahë, në videon e urimit të 'Top Channel'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:30 25-12-2016 Ledion Liço me djalin në krahë, në videon e urimit të 'Top Channel'

Moderatori Ledion Liço është shfaqur për herë të parë me djalin e tij në këngën e fundvitit të Top Channel.

Në videon e urimit ku spikat ideja e familjes, ku shfaqen personazhe të njohur të këtij televizioni, nuk mungon as Ledioni i cili mban djalin në krahë pranë një peme Krishtlindjesh. Ledioni dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë me djalin të cilin e kanë pagëzuar London Noor.

Scrsdfwt3qtsdgshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017198085784912
array(1) { ["section"]=> string(70) "ledion-lico-me-djalin-ne-krahe-ne-videon-e-urimit-te-top-channel-63722" }