Ledion Liço me një emision të ri, ja kur starton

Publikuar tek: slide-lart, më 21:59 27-01-2016 Ledion Liço me një emision të ri, ja kur starton

Para pak muajsh ju informuam ekskluzivisht se  moderatori i Top Channel, Ledion Liço, së shpejti do të vinte me një emision të ri i cili do të ishte i formës satirike me ngjashmëri të atë të “6 Ditë Pa Ermalin”, por që ende nuk ishte e konfirmuar pasi emisioni ishte ende në provat pilot.

Tashmë, gjithçka është zyrtarizuar dhe është pranuar nga drejtoria e programacionit në "TCH". Sipas "InfoMedia Albania" emisioni i ri i Ledionit do të startojë me sezonin e ri televiziv, rreth muajit Tetor, ku së shpejti do të dali edhe promo-ja e parë.

Ende ka mbetur enigmë emri i këtij formati të ri, provat e të cilit janë realizuar me sukses nga Ledioni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013264894485474
array(1) { ["section"]=> string(53) "ledion-lico-me-nje-emision-te-ri-ja-kur-starton-31108" }