Ledion Liço përgëzohet nga shtëpia e diskografike ndërkombëtare për “Top Awards”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 27-06-2016 Ledion Liço përgëzohet nga shtëpia e diskografike ndërkombëtare për “Top Awards”

Pavarësisht kritikave të shumta, për “Top Awards” dhe stafin që punoi për organizimin e këtij spektakli kanë ardhur përgëzime edhe nga shtëpi diskografike ndërkombëtare siç është rasti i Ultra Music.

Me anë të një postimi në “Instagram”, Ultra Music përgëzon drejtuesin Ledion Liçon dhe televizionin Top-Channel për punën e zhvilluar. “Përgëzime Shqipëria për Top Awards, punë e shkëlqyer Ledion Liço dhe Top Channel”, shkruhet në profilin e këtij label-i.

Ultra Music ka marrë në menaxhim këngëtaren Era Istrefi, e cila ishte më e vlerësuara në Top Awards.

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072529315948486
array(1) { ["section"]=> string(84) "ledion-lico-pergezohet-nga-shtepia-e-diskografike-nderkombetare-per-top-awards-44751" }