Ledion Liço publikon foton me të shoqen dhe Xhemin: S’di në kjo është magjike apo tragjike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 24-11-2016 Ledion Liço publikon foton me të shoqen dhe Xhemin: S’di në kjo është magjike apo tragjike

Moderatori Ledion Liço pas dedikimit të fortë për bashkëshorten e tij Sara Hoxha ditën e djeshme, publikon një tjetër foto sot.

Ledioni mes Xhemi Shehut e Sara Hoxhës duke qeshur me të madhe. Por ajo që bie në sy është diçitura me të cilën ka publikuar moderatori foton.

“Jeta ime. E rrethuar nga bricjapë. Unë nuk e di nëse kjo është magjike apo tragjike”, shkruan Ledioni që ka ngjallur menjëherë reagimet e ndjekësve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011047840118408
array(1) { ["section"]=> string(95) "ledion-lico-publikon-foton-me-te-shoqen-dhe-xhemin-s-di-ne-kjo-eshte-magjike-apo-tragjike-60550" }