Ledion Liço publikon një superfoto me një deklaratë bombastike e lutëse për gruan e tij, Sara Hoxhën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 23-11-2016 Ledion Liço publikon një superfoto me një deklaratë bombastike e lutëse për gruan e tij, Sara Hoxhën

Moderatori Ledion Liço publikon këtë superfoto me partneren e tij Sara Hoxha dhe i bën një dedikim bombastik, teksa presin me ëndje të vijë në jetë djali i tyre.

Ledioni ka një lutje për Sarën ndërsa i thotë fjalët që çdo grua do donte të dëgjonte.

“E dashur Sara, ti je kudo, reflektuar në dritën që shkëlqen përmes dritares, në përqafimety kur zgjohem, në çdo fjalë që unë them dhe në gjithçka që unë bëj. Të lutem më lidh pas vetes përgjithmonë. Ti i mungon zemrës sime, aq sa lëkura do t’i mungonte trupit. Ti më mrekullon me atë çfarë je, me gjithë feminitetin tënd dhe butësinë tënde, që është pak si ferr. Pothuajse romantike.

Mezi po pres të kem një tjetër si ti... “

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032512187957764
array(1) { ["section"]=> string(105) "ledion-lico-publikon-nje-superfoto-me-nje-deklarate-bombastike-e-lutese-per-gruan-e-tij-sara-hoxhen-60441" }