Ledioni dhe Sara Hoxha, njëri sheh në “lindje” tjetri në “perëndim” por trashëgimtares së Top Channel i pëlqen kaq shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:40 20-04-2016 Ledioni dhe Sara Hoxha, njëri sheh në “lindje” tjetri në “perëndim” por trashëgimtares së Top Channel i pëlqen kaq shumë

Pavarësisht se njëri duket sikur sheh në “lindje” e tjetri në “perëndim”, trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxha, duket se i pëlqen shumë kjo foto të cilën e ka ndarë me mijëra ndjekësit e saj në IG.

Ledioni dhe Sara  kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë mbrëmjes së “Top Award”. Të dy veshur me të zeza dhe elegantë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020879030227661
array(1) { ["section"]=> string(121) "ledioni-dhe-sara-hoxha-njeri-sheh-ne-lindje-tjetri-ne-perendim-por-trashegimtares-se-top-channel-i-pelqen-kaq-shume-38147" }