Ledioni dhe Sara në tapetin e kuq të “Top Awards”, nuk mungon as Lori Hoxha (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:01 24-06-2016 Ledioni dhe Sara në tapetin e kuq të “Top Awards”, nuk mungon as Lori Hoxha (Foto)

Moderatori Ledion Liço dhe e fejuara e tij, trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, kanë mbërritur disa çaste më parë në tapetin e kuq të “Top Awards”.

Ledioni pritet të prezantojë eventin muzikor ku do të ndahen çmimet për kategori të ndryshme të muzikës. Nuk ka munguar as morta e Sarës, Lori Hoxha.

Scretdrger5555hot_1.jpg

Screeasd3434333ot_1.jpg

Screedfgrt5555hot_1.jpg

Screesd44wewe44whot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032975196838379
array(1) { ["section"]=> string(83) "ledioni-dhe-sara-ne-tapetin-e-kuq-te-top-awards-nuk-mungon-as-lori-hoxha-foto-44523" }