Ledri bëhet tapë, Sara merr në dorë timonin me barkun e rrumbullakosur, por e ‘detyron’ të bëjë fotografin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:10 12-08-2020 Ledri bëhet tapë, Sara merr në dorë timonin me barkun e rrumbullakosur, por e ‘detyron’ të bëjë fotografin Sara Hoxha

Sara Hoxha ka shkuar me pushime me Ledrin dhe këtë kohë kanë vendosur ta shfrytëzojnë duke u argëtuar më së miri.

Në një foto të publikuar nga Sara, ajo tregon se ka marrë timonin pasi Ledri ka pirë. Mirëpo, ai nuk ka shpëtuar pa një detyrë, pasi Sara e ka detyruar që të bëjë fotografin.

“Kur ai është i pírë e ngas unë makinën, por ai sërish do të bëjë fotografin”, ka shkruar ajo krahas fotos.

uuuuuu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093398094177246
array(1) { ["section"]=> string(109) "ledri-behet-tape-sara-merr-ne-dore-timonin-me-barkun-e-rrumbullakosur-por-e-detyron-te-beje-fotografin-216869" }