Ledri Konfirmon ndarjen nga Adela: E kam dashur shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:15 28-10-2016

Ledri Vula ka konfirmuar ndarjen nga e dashura Adela gjatë një interviste në emisionin “Top Show” në Top Channel.

Ai ka thënë se Adelën e ka dashur shumë dhe vazhdon ta dojë. “Adelën e kam dashur shumë. E dua. Është një prej njerëzve më të mirë që kam takuar, që më ka dashur më së shumti, që më ka respektuar”, ka thënë reperi.

Por ai ka lënë të hapur mundësinë e rikthimit me ish-të dashurën. I pyetur nga Albana Osmana për këtë Ledri u përgjigj: “Si dihet”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033964872360229
array(1) { ["section"]=> string(58) "ledri-konfirmon-ndarjen-nga-adela-e-kam-dashur-shume-57726" }