Ledri Vula dhe Era Istrefi bashkë në makinë, komentuesit: Sa të lodh qenkeni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 30-06-2015 Ledri Vula dhe Era Istrefi  bashkë në makinë, komentuesit: Sa të lodh qenkeni Ledri Vula dhe Era Istrefi

Personazhet në foto janë Ledri Vula dhe Era Istrefi, që përveçse kolegë në muzikë janë edhe dy miq shumë të mirë në jetën reale.

Ledri dhe Era janë bashkë në makinë duke udhëtuar për kushedi se ku ndërsa vihet re edhe një lodhje fizike e tyre. Lodhje që nuk kanë mundur mos ta venë re komentuesit dhe fansat e tyre. “Qeka lodh shumë Era”, shkruan njëri prej tyre. “Sa të lodh qenkeni”, shkruan një tjetër.

Të lodhur ose jo një gjë është e sigurt: Këta personazhe dinë të tërheqin gjithnjë vëmendje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078339576721191
array(1) { ["section"]=> string(80) "ledri-vula-dhe-era-istrefi-bashke-ne-makine-komentuesit-sa-te-lodh-qenkeni-15007" }