Ledri Vula feston ditëlindjen, urimin më origjinal e merr nga mamaja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:53 10-07-2019 Ledri Vula feston ditëlindjen, urimin më origjinal e merr nga mamaja

Dita e sotme për reperin e njohur Ledri Vula është e ve çantë, pasi ai feston ditëlindjen.

Ka qenë vetë Ledri që e ka ndarë këtë gëzim me të gjithë përmes një postimi në Instagram, ku tregon dhe shifrën, plot 33.

Ndërkohë për reperin nuk kanë munguar as urimet e shumta nga fansat e tij dhe shumë personazhe publikë si Ylli Limani, Butrint Ymeri, Dhurata Dora dhe Kida.

Mirëpo urimi më i ve çantë ka ardhur nga nëna e tij, moderatorja Xheraldina.

Ajo ka publikuar një foto ku Ledri është përkulur të marrë nga akullorja e saj dhe e quan të birin ‘Hajni i akullores. 10/07’.

Screenshot_5.png

 

Screenshot_4.png

640-0-5c766508327d4.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00677490234375
array(1) { ["section"]=> string(74) "ledri-vula-feston-ditelindjen-urimin-me-origjinal-e-merr-nga-mamaja-171792" }