Ledri Vula feston sot ditëlindjen, Stresi e uron me humor për moshën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 10-07-2016 Ledri Vula feston sot ditëlindjen, Stresi e uron me humor për moshën (Foto)

Këngëtari nga Kosova, Ledri Vula festin sot ditëlindjen e tij të 30-të.

Ledri ka marë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij në rrjetet sociale. Edhe reperi Stresi e ka uruar duke bërë humor me moshën e tij “Happy birthday @ledrivula urime 18 vjetorin (30)”, shkruan Arkimed Lushaj.

WDWDDshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.00885009765625
array(1) { ["section"]=> string(78) "ledri-vula-feston-sot-ditelindjen-stresi-e-uron-me-humor-per-moshen-foto-46106" }