Ledri Vula flet për pasionin për sportin: Doja të isha futbollist i kësaj skuadre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:18 28-07-2019 Ledri Vula flet për pasionin për sportin: Doja të isha futbollist i kësaj skuadre

Ledri Vula është një nga reperët më të famshëm në trojet shqiptare.

Mirëpo, preveç muzikës, këngëtari, i ftuar në një emision zbulon se ai ka dashur të bëhet edhe futbollist.

Madje ka shkuar të regjistrohet tek klubi i 2 Korrikut në Prishtinë, mirëpo kuotat ishin mbushur dhe për të nuk kishte më vend, raporton gazeta “Sheshi”.

Sinqerisht fillimisht e kam dashur futbollin, por më kujtohet që s’kisha mundur të regjistrohem te 2 Korriku sepse ishte mbushur numri. Më pas fillova me basketboll dhe më hyri shumë në zemër”, tha këngëtari ndër të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18544292449951
array(1) { ["section"]=> string(87) "ledri-vula-flet-per-pasionin-per-sportin-doja-te-isha-futbollist-i-kesaj-skuadre-173588" }