Ledri Vula ia nxjerr bojën vogëlushit me këtë video, të gjithë qeshin me të madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 23-06-2017 Ledri Vula ia nxjerr bojën vogëlushit me këtë video, të gjithë qeshin me të madhe

Ledri Vula ka publikuar një video në “instagram” ku ka vënë në siklet një djalosh të vogël të cilin e thërrasin “Blinibeee”.

Ledri ka shkuar në restorant, në tavolinën ku kanë qenë ulur miqtë e tij dhe një djalosh i vogël i cili ka qenë duke ngrënë.

Teksa Ledri është afruar, djaloshi ka kërkuar lugën por është bërë me turp sapo ka parë që këngëtari po e filmonte.

Të gjitha që ishin ulur kanë plasur së qeshuri.

 

Hahahahahahaahaa @blinibeee

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007235050201416
array(1) { ["section"]=> string(86) "ledri-vula-ia-nxjerr-bojen-vogelushit-me-kete-video-te-gjithe-qeshin-me-te-madhe-83621" }