Ledri Vula ka ditëlindjen, miku i tij më i mirë i bën një urim special dhe e mbyll me një këshillë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 10-07-2017 Ledri Vula ka ditëlindjen, miku i tij më i mirë i bën një urim special dhe e mbyll me një këshillë

Reperi i njohur nga Kosova, Ledri i Vula, i dashur nga të gjithë shqiptarët që preferojnë të dëgjojnë rrymën Hip-Hop, ka sot ditëlindjen.

Urimet dhe dhuratat për të kanë qenë të shumta që në orët e para të mëngjesit.

Një prej tyre është edhe këngëtari dhe kantautori Flori Mumajesi. Ai i bën një urim special dhe sigurisht, nuk harron t’i japë edhe një këshillë, pasi e quan atë një artist në shpirt. 

“Nuk ka nevoj ta them unë, por për ata që nuk e dinë mendimin tim për ty, Ja ku po e them hapur... ARTIST në shpirt dhe në atë që ti do më shumë... Gëzuar ditëlindjen @ledrivula MOS NDRYSHO”, shkruan Flori Mumajesi.  

 

 flori.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085570812225342
array(1) { ["section"]=> string(103) "ledri-vula-ka-ditelindjen-miku-i-tij-me-i-mire-i-ben-nje-urim-special-dhe-e-mbyll-me-nje-keshille-85630" }