Ledri Vula ka ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:01 10-07-2017 Ledri Vula ka ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush…

Reperi i njohur dhe aq i dashur për shqiptarët ka sot ditëlindjen.

Këngëtari simpatik ka postuar një foto në rrjetin social Instagram dhe na zbulon të gjithëve se mbush plot 31 vjeç.

Të gjithë supersticizët e konsiderojnë 31-shin si numër me fat. Edhe newsbomb.al i uron Ledri edhe 100 vite të gëzuara dhe me shumë fat. 

 

ledir.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një vit esëll, tregon transformimin e pabesueshëm në internet (Foto)
Shpërthen Marina Fara ndaj atij që nuk i sillet si burrë: “Unë e kam një p***, s'më duhet një tjetër” »
Article Logic
Execution time: 0.012005805969238
array(1) { ["section"]=> string(53) "ledri-vula-ka-ditelindjen-zbuloni-sa-vjec-mbush-85592" }