Ledri Vula ‘ndez’ atmosferën në kubet e natës, ja ç'ju bën fansave në kulmin e mbrëmjes (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 27-12-2016
Ledri ne New York by magazina

Reperi i njohur Ledri Vula vijon prej ditësh turin e tij muzikor në SHBA.

Ai ka kënduar në një nga vendet më të njohura të shqitarëve në New York dhe duke se ka ndezur atmosferën.

Gjatë koncertit kur atmosfera duket se ka mbërritur kulmin, Ledri ka hedhur shishe me ujë në drejtim të fansave shkruan Magazina.al.

Nëpërmjetë videos vihet re se edhe pse fansat janë lagur e kanë pritur mirë “freskimin”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02637505531311
array(1) { ["section"]=> string(96) "ledri-vula-ndez-atmosferen-ne-kubet-e-nates-ja-c-ju-ben-fansave-ne-kulmin-e-mbremjes-video-63916" }