Ledri Vula në plazh puthet me një femër, kush është fatlumja?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:36 15-07-2017 Ledri Vula në plazh puthet me një femër, kush është fatlumja?

Ledri Vula është cilësuar si një nga reperët më të mirë shqiptar dhe pa diskutim çdo këngë e tij bëhet “hit” i padiskutuar.

Interesi për lidhjet e tij të dashurisë është gjithmonë shumë i madh, sidomos pas ndarjes me Adelën, të gjithë do donim të dinim me kë shoqërohet tani “King-u”.

Një foto që po qarkullon së fundmi në media, Ledri Vula shihet me një femë në krah, duke shkëmbyer një puthje pasionante. Duket se fotua është shkrepur në të njëtin vend ku është xhiruar klipi i këngës “U harrum”, e cili është publikuar 2 muaj më parë.

Nga pamjet nuk kuptohet se kush është fatlumja, por po presim një reagim të Ledrit për këtë foto, deri atëherë duhet të bëjmë durim.

20067559_150396525511513_236840595_n.png

 

FOTO NGA KLIPI

20106942_150400005511165_470904988_o.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja pas koncertit të Merita Halilit në sheshin "Skënderbej": S'ma mbushi mendjen ajo, as Valbonat. Këngët tiranase më duken vajtime pa ide!
Plas në Drimadhë, vajza tërësisht nudo në plazhin publik, hap këmbët dhe merr rreze... (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012052059173584
array(1) { ["section"]=> string(65) "ledri-vula-ne-plazh-puthet-me-nje-femer-kush-eshte-fatlumia-86234" }