Ledri Vula publikon FOTO nga ‘qyteti i dashurisë’, por ndjekësit kapen pas DETAJIT

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:14 21-10-2019 Ledri Vula publikon FOTO nga ‘qyteti i dashurisë’, por ndjekësit kapen pas DETAJIT

Ledri Vula është një nga reperët më të famshëm dhe më të përlqyer në trojet shqiptare, kryesisht nga femrat.

Ai është shumë aktiv në rrjetet socaiale dhe publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, ashtu siç ka ndodhur edhe së fundmi nga “Napoleon's rooms at Louvre” në Paris.

Mirëpo syrit kritik të fansave nuk i ka shpëtuar një detaj, që Ledri duket se e ka harruar. Reperi ka një shenjë në qafë që duket si e thithur e për këtë e kanë pyetur edhe fansat.

“A është ajo një e thithur në qafën tënde?”, e pyet dikush, dyuke marrë reagimine menjëherëshëm nga të njëtjetër ndjekëse

“Absolutisht”, i përgjigjet ajo. Duke vërrejtur fototv e mëparshme, Ledri nuk e ka pasur një shenjë të tillë në qafë.

Kujtojmë se reperi përflitet përe një lidhje disavjeçare me bukuroshen Sara, me të cilën nuk preferon të dalë shumë në publik.

auto_Screenshot_21571640954 (1).jpg

nhjjkl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034018993377686
array(1) { ["section"]=> string(86) "ledri-vula-publikon-foto-nga-qyteti-i-dashurise-por-ndjekesit-kapen-pas-detajit-182851" }