Ledri Vula publikon këngën e re 'Rio', në videoklip edhe modelja e famshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:19 04-06-2019 Ledri Vula publikon këngën e re 'Rio', në videoklip edhe modelja e famshme

Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re ‘Rio’. Vetëm një orë më parë, kënga është publikuar në kanalin YouTube.

‘Rio’ Ledri e ka realizuiar edhe me videoklip me shumë ngjyra dhe shumë të hareshëm.

Ndërsa ajo që bie në sy është se reperi ka marrë në videoklip modelen e njohur shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti.
Kënga është mjaft ritmike dhe pritet të kthehet në hitin e kësaj vere.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaji që nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon, pas kësaj fotoje çifti nuk e mohon dot lidhjen
Disa muaj pas dasmës, Justin Bieber shfaqet me unazën e martesës në gisht (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011409997940063
array(1) { ["section"]=> string(78) "ledri-vula-publikon-kengen-e-re-rio-ne-videoklip-edhe-modelja-e-famshme-166907" }