Ledri Vula shijon jetën e natës me të dashurën dhe Lori Hoxhën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 01-03-2016 Ledri Vula shijon jetën e natës me të dashurën dhe Lori Hoxhën

Oë kur zyrtarizoi lidhjen e tij me vajzën e ish-kryeprokurorit shqiptar, Ledri Vula ka ekspozuar tejet pak nga kjo pjesë.

Fotot me të dashurën apo detaje tjera nga lidhja gjithmonë janë mbajtur të distancuara nga publiku duke mos i dhënë hapësirë shtypit rozë për fjalë.

Megjithatë, daljet me të duke shijuar jetën e natës nuk po mungojnë. Madje në njërën prej tyre, çifti është parë në shoqërinë e Lori Hoxhës, trashëgimtares së Top Medias, shkruan Prive.

Nuk dihet se a i lidh një miqësi vajzat mirëpo kjo nuk është hera e parë që shihen së bashku pasiqë edhe paraprakisht, Lori është parë tek shijon jetën e natës me dyshen.

E rëndësishme është që në shoqërinë e njëri-tjetrit ata po kënaqen.

ledri.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026253938674927
array(1) { ["section"]=> string(68) "ledri-vula-shijon-jeten-e-nates-me-te-dashuren-dhe-lori-hoxhen-33947" }